T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

2024 YILI İL KOORDİNASYON VE İSTİŞARE TOPLANTILARI VARTO İLÇEMİZDE SON BULDU

Yayın Tarihi : 24.01.2024

​           Tüm İlçelerimizde Yapılacak İl Koordinasyon ve İstişare Toplantılarının Son Durağı Varto İlçemiz Oldu.

İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcımız Eşref Süne başkanlığında gerçekleştirilen koordinasyon toplantısında 2023 yılında yapılan faaliyetler değerlendirilerek, 2024 yılında uygulanacak faaliyetler ve projelerle ilgili olarak Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri,  Döner Sermaye Birim Sorumlusu ve Üretim Planlaması birim Sorumluları katıldı.

Değerlendirme ve koordinasyon çalışmalarının kurumsal verimliliği arttırmak adına önemini dile getiren İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcımız Eşref Süne'' Müdürlük olarak, Bakanlığımızın uygulamış olduğu tüm projelerden ve destekleme çalışmalarından çiftçilerimizin daha etkin faydalanabilmesi, eğitim ve yayım çalışmalarına ağırlık vererek gerçekleştirilecektir" dedi.

Toplantıda Varto İlçe Tarım ve Orman Müdürü Çiğdem Özer, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Sami Akan, Kırsal kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Nimetullah BÜTE, sunumlarını gerçekleştirdiler.

Daha Sonra  İl Müdür Yardımcımız Eşref SÜNE ve Varto İlçe Müdürü Çiğdem Özer ile beraber Varto ilçe Müdürlüğümüzde görevli Kurum personelleri ile bir araya geldiler. Burada da Üretim Planlaması birim Sorumlusu Şehmuz MEŞE Kırsal kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Nimetullah BÜTE Kırsal Kalkınma yatırımları ile Üretim planlaması konularında tüm personellere bilgilendirme sunumları gerçekleştirdiler.

Toplantı, karşılıklı görüş alış verişiyle sona erdi.