T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

2024 YILI İL KOORDİNASYON VE İSTİŞARE TOPLANTILARINA KORKUT İLÇEMİZDE DEVAM EDİLDİ

Yayın Tarihi : 24.01.2024

               Tüm İlçelerimizde Yapılacak İl Koordinasyon ve İstişare Toplantılarının dördüncüsü Korkut İlçemizde gerçekleştirildi.

İl Tarım ve Orman Müdürümüz Mehmet Gün başkanlığında gerçekleştirilen koordinasyon toplantısında 2023 yılında yapılan faaliyetler değerlendirilerek, 2024 yılında uygulanacak faaliyetler ve projelerle ilgili olarak İl Müdür Yardımcımız, Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri, Hukuk Birim sorumlusu, Döner Sermaye Birim Sorumlusu ve Üretim Planlaması birim Sorumluları katıldı.

İl Müdürümüz Mehmet Gün, toplantıda yaptığı açıklamada; Değerlendirme ve koordinasyon çalışmalarının kurumsal verimliliği arttırmak adına önemini dile getirerek,'' Özellikle yapılan çalışmaların etkin ve düzenli bir şekilde yapılabilmesi için önceden planlamanın yapılması gerekir ve hazırlanan bu plan doğrultusunda hareket edildiği takdirde kaynaklarımız daha etkin ve verimli kullanılmış olacaktır'' dedi.

Toplantıda Korkut İlçe Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Hasdemir, Gıda ve Yem Şube Müdürü Haluk Aydınoğlu, Tarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürü Ali Rıza Akpolat, sunumlarını gerçekleştirdiler.

 Daha Sonra İl Müdürümüz Mehmet GÜN, İl Müdür Yardımcımız Eşref SÜNE ve Korkut İlçe Müdürü İbrahim Hasdemir ile beraber Korkut ilçe Müdürlüğümüzde görevli Kurum personelleri ile bir araya geldiler. Burada da Üretim Planlaması birim Sorumlusu Şehmuz MEŞE ve Kırsal kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Nimetullah BÜTE Kırsal Kalkınma yatırımları ile Üretim planlaması konularında tüm personellere bilgilendirme sunumları gerçekleştirdiler.

Toplantı, karşılıklı görüş alış verişiyle sona erdi.