T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

​ 2024 YILI İL KOORDİNASYON VE İSTİŞARE TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

Yayın Tarihi : 23.01.2024

         15-19 Ocak Tarihleri arasında Tüm İlçelerimizde Yapılacak İl Koordinasyon ve İstişare Toplantılarının ikincisi Bulanık İlçemizde gerçekleştirildi.

İl Müdürümüz Mehmet Gün başkanlığında gerçekleştirilen koordinasyon toplantısında 2023 yılında yapılan faaliyetler değerlendirilerek, 2024 yılında uygulanacak faaliyetler ve projelerle ilgili olarak İl Müdür Yardımcımız, Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri, Hukuk Birim sorumlusu, Döner Sermaye Birim Sorumlusu ve Üretim Planlaması birim Sorumluları katıldı.

İl Müdürümüz Mehmet Gün, toplantıda yaptığı açıklamada: ''Özellikle yapılan çalışmaların etkin ve düzenli bir şekilde yapılabilmesi için önceden planlamanın yapılması gerekir ve hazırlanan bu plan doğrultusunda hareket edildiği takdirde kaynaklarımız daha etkin ve verimli kullanılmış olacaktır'' dedi.

Toplantıda Bulanık İlçe Müdürü Fırat ÖZOĞUL, Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürü Ahmet MANAP, Döner Sermaye Birim Sorumlusu Mahmut ER, sunumlarını gerçekleştirdiler.

Daha Sonra İl Müdürümüz Mehmet GÜN, il Müdür Yardımcımız Eşref SÜNE ve Bulanık İlçe Müdürü Fırat ÖZOĞUL ile beraber Bulanık ilçe Müdürlüğümüzde görevli Kurum personelleri ile bir araya geldiler. Burada da Üretim Planlaması birim Sorumlusu Şehmuz MEŞE ve Kırsal kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Nimetullah BÜTE Kırsal Kalkınma yatırımları ile Üretim planlaması konularında tüm personellere bilgilendirme sunumları gerçekleştirdiler.

Toplantı, karşılıklı görüş alış verişiyle sona erdi