T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

VALİMİZ DOÇ. DR. İLKER GÜNDÜZÖZ İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Yayın Tarihi : 2.8.2022

                   Yapımı tamamlanan İl Müdürlüğü hizmet binamızı yerinde görmek ve yeni İl Müdürümüz Mehmet Gün'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak üzere Valimiz Doç. Dr. İlker Gündüzöz, Vali Yardımcısı Mustafa Ayvat ve Bulanık Kaymakamı Mehmet İlidi kurumumuzu ziyaret ettiler.

İl Müdürlüğümüz hizmet binası önünüde İl Müdürümüz Mehmet Gün, İl Müdür Yardımcımız Eşref Süne ve Şube Müdürlerimiz tarafından karşılanan İlimiz Valisi Doç. Dr. İlker Gündüzöz, Vali Yardımcısı Mustafa Ayvat ve Bulanık Kaymakamı Mehmet İlidi  buradan makam odasına geçerek, İl Müdürümüz Mehmet Gün'den ilimizin gıda, tarım ve hayvancılık durumu ile  kurumumuzca 2021 yılında gerçekleştirilen faaliyetler, tamamlanan projeler ve 2022 yılında yapılacak faaliyetler ile gerçekleştirilecek projeler hakkında slayt eşliğinde brifing aldı.

Gün: "İl Müdürlüğümüze nezaket ziyaretinde bulunan Valimiz Doç. Dr. İlker Gündüzöz, Vali Yardımcısı Mustafa Ayvat ve Bulanık Kaymakamı Mehmet İlidi bizleri onurlandırmışlardır. Kendilerine teşekkür ediyoruz" diyerek, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetlerini dile getirdiler.

Valimiz Doç. Dr. İlker Gündüzöz, ziyaretin sonunda yürütülmekte olan çalışmalarından dolayı İl Müdürümüz Mehmet Gün'e başarılar dileyerek kurumdan ayrıldı.